дома
 
  


СеВоЕдно web за Вас
 085 383 380
 info@sevoedno.com


zivot

 

Во Британија денес е објавена првата книга за принцот Вилијам и неговата врска со Кејт Мидлтон, само десетина дена откако светот дозна дека парот се верил. Автор на "Вилијам и Кејт: Кралската љубовна приказна" е новинар на британскиот лист "The Sun" Џејмс Кленч кој со години ...▼

Сочувај за печатење 360 посети
11/26/2010
 
 

Обликувањето на косата со помош на ...▼

Сочувај за печатење 441 посети
11/27/2010

Британскиот глумец Расел Бренд(35) и американската поп-пеачка Кети ...▼

Сочувај за печатење 290 посети
10/24/2010

Воздушниот пиштол, кој Шон Конери во улога на Џемс Бонд го држеше на постерот ...▼

Сочувај за печатење 561 посети
11/27/2010

Грижливо негувана коса која блеска со ѕвезден сјај и делува како да е испрскана ...▼

Сочувај за печатење 707 посети
12/4/2010
 

Во Британија денес е објавена првата книга за принцот Вилијам ...▼

Сочувај за печатење 360 посети
11/26/2010

30 полжави
2 главици кромид
масло
брашно
црвен пипер
...▼

Сочувај за печатење 502 посети
11/25/2010

Веб посетителите на интернет порталот AskMen ги избраа десетте најсекси ...▼

Сочувај за печатење 327 посети
10/24/2010

Венчавката на принцот Вилијам, син на Чарлс и на покојната принцеза ...▼

Сочувај за печатење 327 посети
11/25/2010

Текстот на песната „Im only sleeping“,
што Џон Ленон ја напишал за Битлси
...▼

Сочувај за печатење 316 посети
11/25/2010

Најпознатата манекенка Kate Moss и нејзиниот дечко Jamie Hince наводно ...▼

Сочувај за печатење 351 посети
10/21/2010

Саша Вујачиќ кошаркар од Словенија, кој игра за Лос Анџелес ...▼

Сочувај за печатење 349 посети
10/22/2010
 

Фолк пеачката Јелена Карлеуша чии колумни во "Курир" ја размрдаа ...▼ Сочувај за печатење 429 посети
11/3/2010


Фолк пеачката Јелена Карлеуша чии колумни во "Курир" ја размрдаа јавноста, решила да ги замолчи сите злобно луѓе кои тврдат дека некој ...▼

Кога ќе се појави Ева Мендес секаде има  воздишки. Последен пат беше ...▼ Сочувај за печатење 626 посети
12/5/2010


Кога ќе се појави Ева Мендес секаде има  воздишки. Последен пат беше видена на црвениот килим по повод филмскиот фестивал во Маракеш,каде ...▼

Холивудскиот глумец Рајан Рејнолдс гордо ја понесе титулата најсекси ...▼ file Сочувај за печатење 296 посети
11/25/2010

hnvmnhgvmjjhgmkk
ss

Холивудскиот глумец Рајан Рејнолдс гордо ја понесе титулата најсекси маж за 2010 година, која ја доделува магазинот „Пипл“.
Убавиот
...▼

Холивудската ѕвезда Шон Пен е добитник на наградата за животно дело на ...▼ file Сочувај за печатење 303 посети
11/25/2010

bbvffjfjhv
vmnvmnm

Холивудската ѕвезда Шон Пен е добитник на наградата за животно дело на овогодишниот филмски фестивал во Дубаи.
Познатиот глумец, чија
...▼